Bitcoin Yorumları Ve Analizleri - 2018

Share:
ethereum yorumları
Bitcoin Yorumları Ve Analizleri - 2018

Bitcoin yorumlarını merak ediyorsanız bizi takip edin !


Sizinde bitcoin kelimesini ilk duyumunuz çoğu kişi gibi para kazanma şeklinde olmuştur herhalde. Bitcoin ile nasıl para kazanılacağı konusunda ise al, sat yapıp kazanılacağını öğrendiğinizde ilk işiniz bitcoin yorumlarına bakmak olmuştur.

Bitcoin bir para kazanma aracı olmasa da ister yatırım için isterse teknolojisinin mükemmelliğinden dolayı takip ediyor olun bitcoin fiyatlarını takip etmiş ve bitcoin fiyat yorumlarını okumuşsunuzdur.

Bitcoin veya diğer tabir ile kriptoparalar hakkında fiyat analizi ve yorumu yapan uzman kişiler bulunuyor. 

Uzman kişileri takip edip günlük olarak bitcoin, ethereum, ripple, litecoin ve diğer altcoinlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Makalemizin devamında uzman kişiler hakkında bilgileri ve linkleri bulabilirsiniz.


Bitcoin yorumlarına dikkat edin !

Bitcoin, ethereum, ripple, litecoin ve diğer altcoinler hakkında yorumlar ararken bir çok internet sitesi karşınıza çıkacaktır. Karşınıza çıkan her internet sitesinden yorum okuyup bilgisiz ve çıkar uğruna yazılmış öneri ve yatırım tavsiyelerine uymamanızı öneririm. 


Kriptopalar yorum ve analiz zor ve takip gerektiren bir iştir. Bu yüzden bitcoin yorumları alırken uzman ve bilgili kişileri takip etmenizde yarar var.


Bitcoin yorumlarının değerlendirilmesi !

Bu alanda yorum yapan uzman ve bilgili kişiler genelde şu coine yatırım yapın şeklinde tavsiyelerde bulunmazlar.

Yatırım tavsiyesinde bulunabilmek için bazı belgelerinizin bulunması gereklidir. Ülkemizde de bu belgeleri bulunmayan kişilerin yatırım tavsiyesi yapması suçtur.
Yasal suçun yanı sıra uzman kişiler yatırım tavsiyesi verip riskin altına girmek istemezler.


Yatırımı nasıl yapacağız sorusuna gelirsek, uzmanlar tarafından yapılan bitcoin yorumlarını değerlendirip kendinize göre yatırım yapmanızı öneririm.
Yani yorumları harmanlayıp kriptokoinlerin geleceği hakkında bilgi edindikten sonra fiyat grafiklerinden de yararlanıp bir yatırım planı çıkarabilirsiniz.

Fiyat grafiği konusunda bilginiz yoksa Google'de aratarak bitcoin fiyat grafiklerini bulabilirsiniz. (Grafik değerlendirme de başka bir özel uzmanlık alanıdır. Bu konuda da yorum yapan kişileri bulup takip edebilirsiniz.)

Sonuç olarak bitcoin yorumlarından yola çıkıp kendi yatırımınızı yapın. Başkalarının tavsiyeleriyle veya ısrarlarıyla bu işi girişmeyin. Bitcoin veya altcoinlerde kazanç garantisi diye bir şey yoktur, kimsede size garanti veremez.

Bitcoin yatırımlarınızın size kazandırması dileğiyle !Takip edebileceğiniz bitcoin yorumcuları ;


Alp IŞIK   

Bitcoini uzun yıllardır takip eden ve yorumlarda bulunan genç bir arkadaşımız. Türkiye'ye kriptoparaları sevdiren kişilerin arasın ismini yazabiliriz. Kendisini twitter üzerinden takip etmenizi kesinlikle öneririm.

https://twitter.com/AlppIsikKriptonuri - Snipernuri

Kendisi özellikle grafiklerden yola çıkarak bitcoin ve altcoin yorumlarında bulunur.
Kendisini twitter üzerinden takip ederek grafiklerden faydalanabilirsiniz.

https://twitter.com/kriptonuriBitcoin Türkiye

"Bitcoin Türkiye" facebook grubuna katılarak bitcoin yorumlarını takip edebilir kriptoparalar hakkında sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 38 binden fazla kişinin katıldığı bu grupta yararlı bilgiler mutlaka karşınıza çıkacaktır. Bunun yanı sıra sorularınıza da elbet bir cevap veren olacaktır.

https://www.facebook.com/groups/1304538239589071Bu makale "bitcoinnedirnasil.com" için oluşturulmuştur. Kaynak göstererek yayınlayabilirsiniz. Kaynak göstermeden yayınlamak kesinlikle yasaktır !

Hiç yorum yok